İŞTE;
Kelime anlamı olarak; dilimizde kullanılan bir diyalog jokeridir. İŞTE’nin hizmet anlayışının temelinde de diyalog ve empati vardır.
İŞTE Proje Yönetimi Hakkında
2006 yılından bu yana inşaat sektöründe proje yönetimi hizmeti sunan İŞTE Proje Yönetimi’nin kuruluş amacı, mesleğe «yönetilebilen» projelerle katkıda bulunmaktır. Şansı, nitelikli ürün beklentisi için hedeflerini belirleyerek proje yönetimine inanan yatırımcılar ve paydaşları iken başarısının sürekliliği ise; adanmak, güvenmek ve çok çalışmak gerektiğine inanan değer odaklı ekibinden gelmektedir.
BİZDEN HABERLER
AND PASTEL Projesi yükselmeye devam ediyor.
Yeni nesil mahalle anlayışı ile 2018 yılında kullanıcılarını karşılayacak olan AND PASTEL Projesi uygulama süreci, tüm hızı ile devam etmektedir.
İnşaat Ekonomisi Zirvesi 2017‘deydik.
Firma kurucu ortaklarımızdan Alev AKIN, Boğaziçi Üniversitesi ve CARF ortaklığıyla bu yıl ikincisi yapılan İnşaat Ekonomisi Zirvesi’nde «Metrekare ile Yaşam Inşa Etmek» panelistlerinden biri idi.
Sektör verimliliğinin arttırılması için çevik dönüşüm kaçınılmazdır.
Bilgi teknolojileri endüstrisini son on yıldır farklılaştıran «agile/çevik» yaklaşımının inşaat proje süreçlerine uygulanabilirliği konusunda yürütülen projeleri desteklerken, dönüşümü öncelikle kendi süreç ve organizasyonlarımızda deneyimlemeye başladık.
NEDEN FARKLIYIZ
Biz, her projenin kendine özgü hedefleri olduğu gibi, kendine özgü kısıt ve imkanları olduğunu da biliriz. Uluslararası metodolojiler ile oluşturduğumuz temel üzerinde, tüm süreçleri projeye özgü modeller, klasik proje yönetiminin ötesine geçeriz.
DEĞERLERİMİZ
Değer Mühendisliği
Projenin, eldeki kaynaklara göre maksimum değere ulaşması için tüm fırsatları değerlendiririz, değer üretmeye inanırız, değer mühendisliği yaparız.
Açık İletişim
Açık iletişim önceliğimizdir, net ve açığızdır. Başarının doğru iletişimden geçtiğini biliriz.
Proaktif
Reaktif değil, proaktifizdir. Düne bakıp rota kontrol eder, yarına bakıp bugünü şekillendiririz.
AYDAN VOLKAN
AYDAN VOLKAN
Mimar, Ortak / KREATİF MİMARLIK /

İŞTEnin, projenin hayata geçmesinde hem müellifleri hem de işvereni aynı masada ortak bir değer için bir araya getirme modeli olan "iş ortaklığı"nı çok benimsemişimdir. Amaç; organize süreç yönetimi ve nitelikli değer mühendisliği çalışmaları ile tüm iş ortaklarının beklentisini karşılamasıdır.

PROJELERİMİZ